České Budějovice

ceske-budejovice.nejlepsi-adresa.cz - hlavní stránka
Dnes je čtvrtek 28. července 2016, svátek má Viktor

Zpravodajství

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Radler jako koktejl? Proč ne, pivovar Samson přináší recepty

15.12.2012 5:59

Koktejly jsou výborným letním osvěžením, ale stejně dobře se dají použít i v zimním období. Pivovar Samson ale přichází s nápadem smíchat letní radlery s tvrdým alkoholem a dalšími ingrediencemi a vyrobit tak na každé party lahodný drink.

Samson přichází s nápady na radlerové koktejly. "Smíchat pivní radler s tvrdým alkoholem si zatím trouflo jen pár odvážlivců na hodně rozjeté párty. Jenže nám to v Samsonu nedalo a ochutnali jsme náš úspěšný Grep s Jägermeisterem. A světe div se! Ona je to neuvěřitelná dobrota. Proto jsme oslovili zkušeného barmana, Petra Tomana, kterému jsme dali jasný úkol: Vymysli koktejly na zimní večery i pro naše zbylé tři radlery. Zvládl to a my tak s radostí představujeme drinky, které poletí tuto zimu. Na vánočních večírcích nebo třeba na Silvestra. Proč? Protože Samson mixy, které se chytly už v létě, dostávají ve spojení s tvrdým alkoholem zcela nový, říznější rozměr," láká k ochutnávce za pivovar Samson Vladimír Vořechovský.

Recepty barmana Petra Tomana

i s jeho komentářem:

SAMSONEISTER
0,33 l Samson Grapefruit Mix
0,04 l Jägermeister
kapka grepové šťávy a plátek grepu

Konečně nový koktejl, který se nesnaží vyhrát soutěž o nejsladší pití na světě. Samsoneister je párty drink na dlouhé večery. Nahořklý radler od Samsonu splyne s oblíbeným Jägermeisterem v jeden lahodný celek, který se dá popíjet až do prvního kohoutího zakokrhání.

LONG LEMON BEER
0,33 l Samson Lemon Mix
0,04 l Curacao
kapka citronové šťávy a plátek citronu

Sladká pochoutka pro ty, kteří podlehli radlerům a rádi by s nimi objevili další chuťové dimenze. Za odvahu budete odměněni. Citronový radler hovící si mezi kostkami ledu a dochucený namraženým Curacaem odhaluje dosud nepoznané osvěžení.

SAMSONČERNÁ VDOVA
0,33 l Samson Černý rybíz Mix
0,04 l Blackcurrant Vodka
kapka černorybízové šťávy a limetka

Limonády, které kdy měly tu čest potkat se v jedné sklenici s vodkou, se mohou po právu obávat o svou budoucnost. Trochu trpký a trochu sladký, to je Samson Černý rybíz Mix. Není divu, že to byla s Blackcurrant Vodkou láska na první pohled, kterou jen tak nikdo nerozdělí.

DLOUHEJ KOUŘ
0,33 l Samson Špeck
0,04 l Bombay Gin
plátek zeleného jablka

Představujeme drink roku! Legální Dlouhej kouř. Zjistili jsme, že marihuanový radler Špeck od Samsonu se doslova zrodil pro hledání dalších příchutí. Oslovení barmani se překvapivě shodli – doporučili mix s Bombay Ginem.

Vladimír Vořechovský

Sdílet
Reklama
Kraniosakrální terapie - Květa Švédová

Kraniosakrální terapie - jemná metoda pro harmonizaci, uvolnění a dosažení přirozené rovnováhy. Ve středu a čtvrtek na adrese Lipenská 17 v Českých Budějovicích, v ostatní dny dle domluvy v Českém Krumlo...

Další články v rubrice Zprávy z regionu

Fotogalerie

Vzpomínkový zápas na Srubci

8.9.2014

Facebook

WAVE 2014

4.8.2014

Facebook

Setkání historických motocyklů

28.7.2014

Facebook

Brouci na Hosíně

13.7.2014

Facebook

Hellboys postoupili do semifinále

8.7.2014

Facebook

© 2016 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s. (kontakt)
Všechna práva vyhrazena.
Právní informace