České Budějovice

ceske-budejovice.nejlepsi-adresa.cz - hlavní stránka
Dnes je pátek 18. dubna 2014, svátek má Valérie

Zpravodajství

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Jihostroj vyhrál svůj poslední extraligový zápas s Odolenou Vodou

10.3.2012 20:56

Dnes sehrál Jihostroj na domácí palubovce svůj poslední zápas letošní extraligy. Zakončil ho nekompromisním vítězstvím 3:0. Nad soupeřem vynikal v útoku i v obraně. Hostům se moc nedařilo a špatný výkon předváděli hlavně při servisu. Podání často nepřešla síť nebo skončila v zámezí.

Domácí demonstrovali svou sílu hned od začátku prvního setu. Habr uhrál přímý bod z podání, bodový blok získal Novotný a krásnou práci předvedl i Fila s Machem. Tím se Jihostroj dostal do vedení 4:0. Náskok si chvíli drželi, ovšem hostům se ho podařilo dohnat. Díky chybám domácích, přímému bodu z podání a dvěma povedeným blokům srovnali na 9:9. Jihostroj jim ovšem nenechal čas se z toho radovat, protože hned vzápětí získával dvě série několika bodů. Filovi se dokonce podařily tři přímé body z podání. Tímto způsobem pokračovali domácí až do konce setu, který úspěšným blokem uzavřel Michálek 25:13.

Vyrovnaný začátek druhého setu opět nevydržel dlouho a Jihostroj si získal velký náskok. Dokonce se mu díky práci Macha, Fily a dvěma přímým bodům z podání Habra uhrál hned šest bodů v řadě a měl dvojnásobné skóre oproti soupeři 16:8. Odolena Voda se tím nejspíš inspirovala, protože o chvíli později uhrála čtyři body za sebou a malinko snížila náskok na 16:21. Zachránit už se ale nemohla, a tak set skončil výsledkem 25:19 pro Jihostroj.

Ve třetím setu se vyrovnání Aeru dařilo udržet o něco déle, téměř až do poloviny setu. Hostům se dařilo zejména na bloku. Ještě po nečekané ulívce jsme zaznamenali stav 12:12. Domácí si to ovšem nenechali líbit a opět začali nabírat náskok. Výborně si vedl Smrčka, Novotný a Habr. Poslední bod získal Jihostroj kvůli přešlapu při podání soupeře. Set skončil 25:18.

hali

Sdílet
Reklama
Zakázkové zlatnictví

Zakázková výroba šperků z vlastního nebo doneseného zlata, opravy, odborné čištění, prodej šperků, výkup zlata a stříbra, prodej dárkových poukazů.

Prodej rodinného domu se zahradou a garáží
Obec

Homole, Č. Budějovice

Cena

3.700.000 Kč včetně provize RK a právního servisu

Přehled všech nabídek »

Další články v rubrice Sport

Fotogalerie

Mobil salon 2014

13.4.2014 | 66 fotografií

Facebook

Volejbalisté rozdávali podpisy

14.3.2014 | 12 fotografií

Facebook

Masopustní rej v Budějovicích

5.3.2014 | 56 fotografií

Facebook

Tradiční masopust v Olešnici

3.3.2014 | 33 fotografií

Facebook

Svatební veletrh v Clarionu

23.2.2014 | 86 fotografií

Facebook
Partnerské weby:    Brno    Olomouc    Přerov    Hradec Králové    Pardubice    Karlovy Vary    Ústí nad Labem    Liberec    Jihlava    Ostrava    Zlín

© 2014 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s. (kontakt)
Všechna práva vyhrazena.
Právní informace