České Budějovice

ceske-budejovice.nejlepsi-adresa.cz - hlavní stránka
Dnes je sobota 29. srpna 2015, svátek má Evelína

Zpravodajství

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Jihostroj vyhrál svůj poslední extraligový zápas s Odolenou Vodou

10.3.2012 20:56

Dnes sehrál Jihostroj na domácí palubovce svůj poslední zápas letošní extraligy. Zakončil ho nekompromisním vítězstvím 3:0. Nad soupeřem vynikal v útoku i v obraně. Hostům se moc nedařilo a špatný výkon předváděli hlavně při servisu. Podání často nepřešla síť nebo skončila v zámezí.

Domácí demonstrovali svou sílu hned od začátku prvního setu. Habr uhrál přímý bod z podání, bodový blok získal Novotný a krásnou práci předvedl i Fila s Machem. Tím se Jihostroj dostal do vedení 4:0. Náskok si chvíli drželi, ovšem hostům se ho podařilo dohnat. Díky chybám domácích, přímému bodu z podání a dvěma povedeným blokům srovnali na 9:9. Jihostroj jim ovšem nenechal čas se z toho radovat, protože hned vzápětí získával dvě série několika bodů. Filovi se dokonce podařily tři přímé body z podání. Tímto způsobem pokračovali domácí až do konce setu, který úspěšným blokem uzavřel Michálek 25:13.

Vyrovnaný začátek druhého setu opět nevydržel dlouho a Jihostroj si získal velký náskok. Dokonce se mu díky práci Macha, Fily a dvěma přímým bodům z podání Habra uhrál hned šest bodů v řadě a měl dvojnásobné skóre oproti soupeři 16:8. Odolena Voda se tím nejspíš inspirovala, protože o chvíli později uhrála čtyři body za sebou a malinko snížila náskok na 16:21. Zachránit už se ale nemohla, a tak set skončil výsledkem 25:19 pro Jihostroj.

Ve třetím setu se vyrovnání Aeru dařilo udržet o něco déle, téměř až do poloviny setu. Hostům se dařilo zejména na bloku. Ještě po nečekané ulívce jsme zaznamenali stav 12:12. Domácí si to ovšem nenechali líbit a opět začali nabírat náskok. Výborně si vedl Smrčka, Novotný a Habr. Poslední bod získal Jihostroj kvůli přešlapu při podání soupeře. Set skončil 25:18.

hali

Sdílet
Reklama
DESIGN STUDIO Martin Kolba

Tvorba internetových stránek, animací a reklamních a grafických návrhů.

Další články v rubrice Sport

Fotogalerie

Vzpomínkový zápas na Srubci

8.9.2014

Facebook

WAVE 2014

4.8.2014

Facebook

Setkání historických motocyklů

28.7.2014

Facebook

Brouci na Hosíně

13.7.2014

Facebook

Hellboys postoupili do semifinále

8.7.2014

Facebook
Partnerské weby:    Brno    Olomouc    Přerov    Hradec Králové    Pardubice    Ústí nad Labem    Liberec    Ostrava    Zlín

© 2015 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s. (kontakt)
Všechna práva vyhrazena.
Právní informace